USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial Cali Hermoso Apartamento 5 estrellas en el sur de Cali- Manantial Cali Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial

ex. Hermoso Apartamento En El Sur De Cali- Manantial

Rezerwacja online
2026-08-29
2026-08-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

21

Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen do zanurzania

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


2-pokojowy Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centrum konferencyjne Verde Arena w odległości 25 min spacerem, gdzie goście mogą robić zakupy. Apartament o powierzchni 63 m² oferuje Wi-Fi oraz parking dla osób podróżujących samochodem.

Uniwersytet ICESI znajduje się 2 km od apartamentu, a Park Las Garzas - 3 km. Camino Real znajduje się około 15 min autem od obiektu noclegowego.

Apartament oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego i wychodzi na miasto. Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. W łazience znajdują się suszarka i ręczniki.

Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial zapewnia pełnowymiarową kuchnię ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do przygotowywania posiłków. Od Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial do przystanku autobusowego Parada MIO - Calle 25 entre Carrera 104 y 105 Alferez Real w odległości kilku przecznic.

  • Lokalne atrakcje
  • Auditorios Icesi
    2255 km
  • Homecenter
    1591 km
  • Capilla
    2017 km
  • PriceSmart Canasgordas
    1988 km
  • Centrum handlowe Aventura Plaza
    1872 km
  • Aventura Plaza
    1863 km
  • Pontificia Universidad Javeriana
    2145 km
  • Humedal La Babilla
    2162 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Alfonso Bonilla Aragon International
    33 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Suszarka do naczyń
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Basen do zanurzania
  • Ogród

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Pralka
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 22:00
Wyjazd: od 11:00 do 12:00
Numer licencji177179

Często Zadawane Pytania

  • Czy Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial ma połączenie z Internetem?

    Tak, Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu.
  • Czy Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial obejmuje kuchnię?

    Tak, Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial wyposażony jest w wyposażony aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i toster.
  • Czy Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial ma basen?

    Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-29
2026-08-30

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hermoso Apartamento 5 Estrellas En El Sur De Cali- Manantial, Kolumbia

Carrier 109-39 Calle 46, Cali, Kolumbia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelsincali.com

All rights reserved